ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектіврегуляторних актів:

“Про запровадження податку на майно по Якимівській сільській раді та встановлення ставок податку  на 2017 рік”

«Про затвердження ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб – підприємців на 2017 рік»

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх б’єднань  оприлюднюються:

проектирішень Якимівської сільськоїради

 “Про запровадження податку на майно по Якимівській сільській раді та встановлення ставок податку  на 2017”

«Про затвердження ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб – підприємців на 2017 рік»

 розроблені   спеціалістами Березіської сільської  ради та її виконавчого комітету.

 Проекти спрямовані на: розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до бюджету Якимівської сільської ради.

Підставою для розробки проектів є: Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об’єктів нерухомості”, Податковий кодекс України, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

 З проектами рішень та аналізами  регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради:Ykumivka.mvrada.org.ua  у розділі (регуляторна політика) та безпосередньо у сільській раді.  

        Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб  впродовж місяця з дня оприлюднення  на адресу розробника:

26220, с. Якимівка, вул. Молодіжна, 8а, Маловисківський район, Кіровоградська область, тел. 33-8-59  e-mail: Ykimivka2012@ukr.net

Регуляторні акти прийняті Якимівською сільською радою!